Artykuły

MSZA ŚW. ZA ZAMORDOWNYCH ŻOŁNIERZY AK

IMG 3237W dniu 22 lipca 2017 o godz. 10:30 w Kościele Parafialnym w Lubatowej była sprawowana Msza Św. za pomordowanych w 1944r. w Lesie Grabińskim żołnierzy AK z Lubatowej.

Po Mszy Św. cała wspólnota parafialna udała się pod pomnik na wspólną modlitwę za spoczywających w mogile pod pomnikiem a także za wszystkich naszych Rodaków co stracili życie podczas II wojny Światowej. Następnie złożono wiązanki kwiatów. W uroczystościach uczestniczyła Kompania OSP Lubatowa z pocztem sztandarowym .

Z okazji przypadającego święta Św. Krzysztofa - patrona kierowców Celebrans modlił się za kierowców o ich bezpieczeństwo oraz rozwagę na drodze.

                                                                                                                                                                                               SJ Zobacz zdjęcia: msza

STOP WYPALANIU TRAW !

Czad - cichy zabójca

Go to top