Artykuły

Zabezpieczenie pieszej pielgrzymki z Lubatowej do Sanktuarium M.B. Królowej Nieba i Ziemi w Jaśliskach w dniu 25.08.2019r.

IMG 0607       Miesiąc sierpień to miesiąc bogaty w wiele wydarzeń historycznych w naszej Ojczyźnie. W tym miesiącu tysiące pielgrzymów pokonuje pieszo pątnicze szlaki do Sanktuariów Maryjnych. 25.08.2019r. już po raz trzeci pielgrzymi z Lubatowej udali się pieszo do Sanktuarium M.B. Królowej Nieba i Ziemi w Jaśliskach.
               Zadaniem strażaków OSP Lubatowa było zabezpieczenie przemarszu tej pielgrzymki. Strażacy wykonując swoje zadania nieśli także swoje strażackie intencje aby powierzyć je wstawiennictwu Pani Nieba i Ziemi.                                                                                                                                         

        Pątnicy bezpiecznie dotarli na uroczystość w Jaśliskach.
        Do zobaczenia na pielgrzymim szlaku za rok.

                                                                                                                                                                            S.J.

Zobacz zdjęcia: pielgrzymka

STOP WYPALANIU TRAW !

Czad - cichy zabójca

Go to top