Artykuły

Gala Finałowa Programu „ORLEN dla Strażaków”

IMG 1688     19 września 2019r Teatr Mały w Tychach był miejscem Gali Finałowej „ORLEN dla Strażaków” Podczas gali zostały wręczone symboliczne czeki
i podpisano umowy darowizny z przedstawicielami jednostek ochotniczych  i zawodowych Straży Pożarnych z całej Polski.

     W tym wydarzeniu udział wzięli : premier Mateusz Morawiecki, który podziękował strażakom za ofiarną służbę o każdej porze , minister spraw wewnętrznych i administracji Mariusz Kamiński, który przedstawił program o planowanych formach wspierania działalności jednostek straży pożarnej przez rząd i resort oraz przedstawiciele Zarządu PKN ORLEN.
Obecny był także Zastępca Komendanta Głównego PSP , który podziękował 
za otrzymane wsparcie dla strażaków

     Wśród 249 wyróżnionych jednostek znalazła się także Ochotnicza Straż Pożarna w Lubatowej. Za przekazaną darowiznę zamierzamy zakupić dwa aparaty ochrony dróg oddechowych z osprzętem, które będą służyły naszym strażakom, aby mogli bezpiecznie wejść z działaniami ratowniczymi w strefę zadymienia.

SJ

Zobacz zdjęcia: orlen

STOP WYPALANIU TRAW !

Czad - cichy zabójca

Go to top