Gala ORLEN

27 września 2021 przedstawiciele z naszej jednostki wzięli udział w uroczystej gali Fundacji Orlen dla strażaków w Operze Narodowej w Warszawie.,

Otrzymaliśmy dofinansowanie dla OSP Lubatowa w wysokości 3000 zł na zakup kamery termowizyjnej, służącej strażakom w czasie akcji ratowniczo gaśniczych.
W wydarzeniu wzięli udział: Stanisław Jakieła - prezes, Karol Zygmunt -  zastępca naczelnika oraz Mariusz Szczurek .
Jednostki otrzymywały dofinansowanie z rąk Prezesa Rady Ministrów - Mateusza Morawieckiego, Prezesa PKN Orlen - Daniela Obajtka oraz Komendanta Głównego PSP - Andrzeja Bartkowiaka. Podczas Gali była także okazja do rozmów i wymiany doświadczeń z strażakami z całej Polski. My mieliśmy przyjemność spotkania z kolegami z woj. kujawsko- pomorskiego, lubelskiego, śląskiego i pow. nowosądeckiego. No cóż to prawda, ze podróże kształcą.
Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, dzięki którym mogliśmy uczestniczyć w tym wydarzeniu. Specjalne podziękowanie dla kolegów z OSP Krościenko Wyżne za wspólny wyjazd w ich samochodzie operacyjnym. Dziękujemy.

Stanisław Jakieła

Prezes OSP

No Comments Yet.

Leave a reply

 • Gala ORLEN

  27 września 2021 przedstawiciele z naszej jednostki wzięli udział w uroczystej gali Fundacji Orlen dla strażaków w Operze Narodowej w Warszawie.,...
  Czytaj więcej...
 • Zabezpieczenie Drogi Krzyżowej 14.09.2021

  ...
  Czytaj więcej...
 • Ostatnie komentarze

  Nawiguj do nas