Nowy sprzęt dla OSP Lubatowa z dofinansowaniem FSUSR

            Dobiegł końca czas realizacji zadania w ramach projektu złożonego przez OSP Lubatowa do Funduszu Składkowego Ubezpieczenia Społecznego Rolników pn.: „Wyposażenie wozów strażackich w ramach wspierania jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z terenów wiejskich”.

Otrzymaliśmy dofinansowanie w wysokości 5 500 zł oraz dołożyliśmy własne środki finansowe (z OSP Lubatowa), co pozwoliło nam zakupić sprzęt: dwie butle na sprężone powietrze do aparatów ochrony dróg oddechowych, cztery węże tłoczne do działań wewnątrz budynków oraz prądownicę wodną typu turbo.

No Comments Yet.

Leave a reply

 • Nowy sprzęt dla OSP Lubatowa z dofinansowaniem FSUSR

              Dobiegł końca czas realizacji zadania w ramach projektu złożonego przez OSP Lubatowa do Funduszu Składkowego Ubezpieczenia Społecznego Rolników pn.: „Wyposażenie...
  Czytaj więcej...
 • Spotkanie w Przedszkolu Publicznym w Lubatowej

  W Przedszkolu Publicznym w Lubatowej odbyło się spotkanie z przedszkolakami z cyklu „Bezpieczna zima” i akcja „Odblaski – dziecko bezpieczne na drodze”....
  Czytaj więcej...
 • Ostatnie komentarze

  Nawiguj do nas