Prośba o modlitwę

            Koleżanki Druhny i koledzy Druhowie  uprzejmie proszę Was o modlitwę za naszym kolegą Marcinem, który ma obecnie przejściowe kłopoty zdrowotne bo wprosił się do Niego nieproszony gość Covid 19. My strażacy zawsze jesteśmy gotowi nieść pomoc innym w potrzebie, druhowi Marcinowi  obecnie pomocy udziela służba zdrowia. Proszę wesprzyjmy te działania służby zdrowia naszą modlitwą wstawienniczą, aby pomoc medyczna przyniosła dobre rezultaty. Otoczmy także zatroskaną o zdrowie Marcina Jego Rodzinę.

            Ewangeliczny Bartymeusz pod Jerychem głośno wołał :”Jezusie Synu Dawida ulituj się nade mną” a wołał wytrwale pomimo tego, że inni chcieli go uciszyć i głos jego został usłyszany przez przechodzącego P. Jezusa.

Proszę Was, poprośmy wspólnie o wstawiennictwo naszego patrona Św. Floriana i zawierzmy Druha Marcina i Jego Rodzinę Niepokalanej.

                                               `                      Prezes OSP Lubatowa

                                                                       Stanisław Jakieła

No Comments Yet.

Leave a reply

 • Nowy sprzęt dla OSP Lubatowa z dofinansowaniem FSUSR

              Dobiegł końca czas realizacji zadania w ramach projektu złożonego przez OSP Lubatowa do Funduszu Składkowego Ubezpieczenia Społecznego Rolników pn.: „Wyposażenie...
  Czytaj więcej...
 • Spotkanie w Przedszkolu Publicznym w Lubatowej

  W Przedszkolu Publicznym w Lubatowej odbyło się spotkanie z przedszkolakami z cyklu „Bezpieczna zima” i akcja „Odblaski – dziecko bezpieczne na drodze”....
  Czytaj więcej...
 • Ostatnie komentarze

  Nawiguj do nas